SDR0302-101KL Bourns Inc. FIXED IND 100UH 260MA 2.85 OHM 100µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 2.85 Ohm Max Nonstandard
Part Nnumber
SDR0302-101KL
Description
FIXED IND 100UH 260MA 2.85 OHM 100µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 2.85 Ohm Max Nonstandard